5 #insta profilů, které mám ráda

Instagram je pro mě úplně nejhezčí a nejzábavnější sociální síť. Facebooku bych se klidně vzdala, ale Instáč mě jednoduše baví!

Celé to je podle mě o hezkých chvílích, hezkých věcech, hezkých fotkách, o inspiraci a o vzpomínkách. Ano proto říkám profilům:

  • kde si mohu prohlédnout hezké věci,
  • kde se dozvím něco o zajímavých lidech,
  • kde se mohu inspirovat a
  • kde vidím lidi, kteří se radují z maličkostí, a kteří se mají rádi.

Co se módy týče, tak už sakra dlouhou dobu stalkuju věčně opálenou a dovolenkující krásku Julii.

Summer rooftops. ✔️ | photo by @grantlegan

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

 

Od doby, co nemůžu sladké, taky sleduju čím dá tím víc profilů plných jídla 😀

Tereza má podle mě takové super syrové fotky – přirozeně krásné, svěží,… U ní prostě vypadají dobře i klasicky zamotané palačinky!

 

Díky Darině Křivánkové se téměř denně rozšiřuje můj osobní seznam podniků, kam jednoduše musím zajít, i kdyby na plíny nebylo!

 

Pak je tu taky žena Eva, kamarádka, která tak trochu bohužel začala fotit víc zdravé jídlo než sebe 🙁 Ale aspoň z ní snad po porodu vydyndám jídelníček, který mě vrátí do normálu 🙂

 

Katky fotky upřímně vůbec nechápu (v tom nejlepším slova smyslu) a kvůli jejich dokonalosti se často stydím něco nového přidat. Je to totiž nesmyslná pecka!

 

Fakticky! Pokud váháte nebo nechcete marnit čas proklikáváním cizích profilů, tak na @katerinabenzlova se podívejte! Netuším, jestli se tím tahle krásná máma živý nebo co, ale já z jejích příspěvků nemůžu spustit oči 🙂

No a tím bych asi skončila, to nejlepší by přece mělo přijít na závěr, nebo ne? 🙂 Pokud vám to však přišlo fajn, budu ráda, když mi o tom dáte vědět. Mám totiž další esa v rukávu! 🙂

Mějte se krásně!

S láskou,

K.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *