Bourjois Paris: Novinky nejen na léto

Francouzskou značku Bourjois určitě všichni znáte. Pokud vám nikdy neprošla rukama jejich ikonická tvářenka, tak jste určitě minimálně vyzkoušeli trhák v podobě matné rtěnky. Co ale možná nevíte, je to, že na stojanu této firmy najdete i spoustu dalších věcí, které stojí za povšimnutí.

Pokud máte problém vybrat si make-up, za který nedáte tisíce, ale požadujete kvalitu, relativně vysoké krytí a spolehlivý ochranný faktor, tak zkuste právě Bourjois. Já dlouhou dobu používala Bourjois 123 Perfect určený pro smíšenou pleť a byla jsem maximálně spokojená. Stojí okolo 250 Kč, relativně dlouho vydrží, hezky kryje a jeho barva se docela dobře přizpůsobí tónu pleti.

Po tom, co se mi před asi dvěma lety přestala mastit pleť, jsem od make-upu Bourjois sice utekla, ale novinka v podobě CITY Radiance mě vrátila zpět. Zatím jsem ho nezkoušela, tak vám nemůžu napsat, zda mi vyhovuje, ale to, co se o něm zatím říká a píše, ve mě vzbuzuje velká očekávání. Měl by být lehký, hydratační i rozjasňující. Kromě toho má SPF 30, což je super. Navíc obsahuje nějaké speciální látky, které by měly vytvořit neviditelný film, který pleť chrání před škodlivými vlivy prostředí.

Vyzkoušíme a uvidíme…

Na co se ale těším hrozně moc, tak je hydratační korektor RADIANCE reveal, který by měl zvládnout zakrytí tmavých kruhů pod očima i rozjasnění. Hurá!

20160524_181539

Kromě nových make-upů Bourjois zapracovalo i na řasenkách, jejichž kartáček změní pouhým otočením svou funkci, a očních stínech v nude odstínech.

20160524_181647

Úplně největší radost mám ale z té karikatury, kterou jsem na tiskovce dostala 😀

20160524_180801

P.S. Do rubriky BEAUTY už brzy přibude článek, ve kterém si budete moct zasoutěžit o vůni pro vás i třeba pro partnera! A pokud nechcete, aby vám to uniklo, tak určitě začněte sledovat můj Facebook i Instagram 🙂

 

S láskou,

Karolína

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *