#fashion: Podzimní trendy + jeden tip na nákupy

Většina lidí peskuje a nadává, že letos není žádné léto. Za normálních okolností bych byla naštvaná i já, ale se 14 kily navíc jsem ráda, že se můžu v klidu koulet městem, které není rozpálené do běla.

Kromě toho jsem milovník jarní a podzimní módy, takže jsem nadšená, že můžu vytáhnout nějaký ten svetr a koženou bundu lehce s předstihem (i když dneska to teda na podzimní počasí zrovna nevypadá!).  Mimo to jsem se byla projít po obchodech a už se vážně nemůžu dočkat, až po porodu vyrazím na nákupy! Co se nových kolekcí týče, tak mám určitě v plánu omrknout COS a Zaru. Navíc ale letos stoprocentně zavítám i do obchodu Stradivarius, který byl až do teď v Praze snad jen na Pankráci. Nově je však i na Andělu a můžu vám říct, že když jsem tam minulý týden vlezla, měla jsem po dlouhé době fakt neodolatelnou chuť nakupovat. Nevím sice, jak je na tom tahle značka s kvalitou, ale co by člověk chtěl za ty peníze. Podzimní bundy a kabátky tam bez problémů seženete třeba za 900,-, kabelky, batohy a vůbec doplňky stojí taky jen pár stovek…

Shiny Camouflage

A post shared by Stradivarius (@stradivarius) on

 

A co že se teda bude na podzim nosit?

#1: Outfity á la balerína – nude barvy, jemné materiály, tylové sukně,…

#2: Lesk jako blesk – třpytivé a metalické kousky 

#3: Dvoubarevný denim

#4: Samet

#5: Sportovní kousky

To by šlo, ne? Já osobně se určitě porozhlédnu po nějaké metalické vychytávce, alespoň v podobě kabelky a doufám, že narazím i na nějaký „sametový“ kousek, který mi bude slušet. Ráda totiž nosím tmavé barvy (čti černou) a ty podle mě působí skvěle právě při kombinaci několika různých materiálů.

A na co si brousíte zuby vy? 🙂

Mohlo by se vám také líbit:

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *