4 věci, které mi dělají radost

1 | Rodina

Nejvíce samozřejmě malý kluk a velký kluk, ze kterých čiší láska na všechny strany. Občas se dokonce nachytám, že mi tečou slzy, když spolu ti dva blbnou, když se vítají nebo hrají fotbal a slaví góly. Holt se mi od porodu asi ještě nesrovnala hladina hormonů.

Ale abych je pořád neupřednostňovala, tak musím říct, že jsem tak nějak pyšná na celou naši rodinu. Uvědomuji si, jak obrovské máme štěstí, že máme rodiče, kteří se nespoutaně hrnou do hlídání Sebastiána. A to nejen proto, aby nám dopřáli nějaký ten večírek a oddechový čas, ale hlavně proto, že chtějí trávit čas s juniorem. Za to jim jsem neskutečně vděčná.

2 | Svatební přípravy

Ze začátku jsem byla umanutá nevěsta, která chtěla vyřešit všechno ideálně hned. Ve věcech, jako je termín, místo a oddávající se to dá pochopit, ale spoustu nervů a naléhání na své okolí jsem si mohla odpustit. Aktuálně jsem ve stavu neskutečného těšení se. A to nejen na svatbu samotnou, ale i na závěrečné přípravy – nakupování dekorací, květin, zkoušku make-upu a šatů i na rozlučku se svobodou.

A pokud nám s klukem nebudou ladit svatební outfity a moje bílé šaty budou vypadat na statku jako pěst na oko, tak to vem čert. Vždy, když se začnu stresovat maličkostma a zběsile hledat na Pinterestu fotky, které mi dokážou, že kombinace zlaté a stříbrné je opravdu ok, si vzpomenu na svatbu jedné mé kamarádky, kterou bych bez mrknutí oka nominovala na tu nejlepší svatbu ever, a to i přes to, že si absolutně nevybavuji, jaké byly na stolech květiny a jestli vázy ladily s jejím účesem 😀

3 | Čas pro sebe

Tenhle můj malý osobní projekt, který má za cíl to, abych se cítila lépe ve své kůži, je sice teprve v začátcích, ale první mety mám úspěšně za sebou. Začala jsem svou pletí, která je už několik let v nehezkém stavu. Vyházela jsem veškeré krémy, tonika, séra a micerální vody, které používám hlavně proto, že něco stály a přece je nevyhodím. Následně jsem si našla kosmetičku, se kterou jsem vše zkonzultovala, dala si za cíl vypadat lépe do svatby, naplánovala x kosmetických ošetření a hlavně vymyslela, jaká kosmetika pro mě bude ta pravá. Takže teď konečně používám produkty, které mi sedí a výsledky jsou pomalu, ale jistě znát.

Částečně s tím souvisí i 30 denní výzva vydržet bez přidaného cukru, což znamená žádné limonády, sladkosti, cukr do kafe, med do čaje, alkohol (bílé víno se nepočítá!),…

No je to síla. Víc vám ale prozradit nemůžu. Jde totiž o pracovní projekt a celou výzvu budu popisovat v červnovém čísle časopisu JOY, takže pokud vás zajímá víc, musíte si ještě počkat.

4 | Dlouhé procházky

Před nedávnem jsem se na Instagramu kasala, jak budu každý den 30 minut posilovat. A prd z toho. Vydrželo mi to asi 5 dnů. Místo toho jsem si však naordinovala dlouhé procházky v tempu s kočárkem, čímž jsem se trefila do černého. Nejen, že mě to baví, cítím to na těle a skvěle si u toho vyčistím hlavu, ale navíc tím většinou zabiju alespoň hodinku nebo dvě v době, kdy bývá Sebastián protivný a čas doma nebo na hřišti je s ním za trest.

Pořád jsem přemýšlela, čím to, že jsem na tuhle aktivitu nepřišla dřív. A světe div se, je to zřejmě kočárkem. S novým Thule (Urban Glide 2), který přibyl do našeho vozového parku, je radost vyjet do terénu, mimo chodníky plné zamračených lidí, do lesa, do ticha. Úplně nejraději teď chodím po žlutě značených cyklostezkách, tak trochu do neznáma. Jdu kam mě nohy nesou, a jakmile vidím žlutou značku s cílem, který je do cca 5 km, neváhám a vyrážím. Nedávno jsem díky tomuhle mému stopování našla krásné cesty skrz zahrádkářskou osadu, kterou máme kousek od domu a já o ní ani netušila.

To by bylo. Třeba vám to zvedne náladu nebo vnukne nějakou inspiraci, které není nikdy dost, proto budu ráda, když mi napíšete, co dělá aktuálně největší radost vám!

No a o víkendu čekejte 4 věci, které mi aktuálně pijou krev 🙂

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *