Co, kdo, proč?

Vítejte u mě na blogu. Už nějaký ten pátek jsem zvažovala, že se pustím do sdílení fotek, tipů i příběhů, ale nedokázala jsem se odhodlat. Jelikož pracuji jako redaktorka lifestylového časopisu, tak jsme měla pocit, že nedokážu psát v práci i doma ve svém volnu.

Celé to nakonec odstartovala jedna dost významná životní událost – těhotenství. Začala jsem zjišťovat, že trávím spoustu času zjišťováním a googlováním všemožných informací a bylo mi líto, že je s nikým nesdílím.

Mně samotné by se kolikrát vážně dost hodilo, kdybych narazila na web, kde se dozvím třeba to, že nejen mně se zdají kočáry předražené nebo ošklivé. Často mám potřebu vyprávět tyhle zjištění partnerovi, mamce nebo kamarádkám, ale nemá to moc úspěch.

Tak to zkusím tady. Nejdřív si můžu blekotat o výbavičce, pak napsat článek o porodu, po pár letech se přesunout k odstrkovadlům, pak třeba završit mateřskou tématiku nástupem do první třídy.

Uvidíme, jak to dopadne. Vám  každopádně přeji, abyste tu našli alespoň pár užitečných tipů nebo si třeba ověřili, že v tom všem jednoduše nejste sami.

 

Pusu,

Karolína

P.S. Jakékoliv rady a triky od vás rozhodně také ocením, řadím se totiž do kategorie ,,Budoucí mladé, naivní a nezkušené matky” 🙂

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *