#BABYwishLIST: V hlavní roli minimalismus

Ještě asi měsíc zpátky jsem trávila mraky času bloumáním po různých e-shopech a hledáním kvalitních a vkusných věcí pro našeho prcka. Teď toho mám po pracovní stránce až nad hlavu a na brouzdání po netu mi nezbývá moc času, ale stalker jménem Google už moc dobře ví, na jaké věci mám zálusk a servíruje mi je do všech reklamních bannerů, takže na hezké vychytávky narážím, aniž bych musela plýtvat časem.

A protože se v tom mém wish listu už sama pomalu ale jistě ztrácím, rozhodla jsem se o něj podělit. Třeba se tu najde pár budoucích maminek, které mají stejný vkus jako já 🙂

Mezi moje hlavní favority patří věci v odstínech šedé, béžové, modré a khaki. Tuhle svou minimalistickou vášeň však budu muset trochu krotit, protože žádné miminko asi vkusná světle hnědá hračka tak úplně nenadchne.

Ale zpátky k věci. Na svém minimalistickém seznamu přání mám hned několik hezkých věcí, které jsou podle mě i užitečné, funkční a kvalitně zpracované.

Hnízdo MimiConcept. Mezi moje favority patří béžové, babyblue a tmavěmodré, tak jsem zvědavá, jaké nakonec zvítězí.

Přemýšlela jsem i o tom, že si ho nechám ušít u některé ze super šikovných maminek na mateřské, které si jejich výrobou přivydělávají. Nakonec jsem se však rozhodla pro to od holek z MimiConcept. A to hlavně proto, že má „pevné dno“, takže se v něm i spící prcek nechá snadno přenášet z místa na místo.

7e8a1b7af5334680f8c822449508e228

Klip na dudlíky Elodie Details

BLABLABLA.

Dětská deka Motherhood

1332

Bavlněné pleny Motherhood

579

A v neposlední řadě i už profláknutý Lightbox, který dotáhne dětský koutek k dokonalosti 🙂

15763-svitici-box-s-napisy-lightbox-a4

Jak se vám ty věci líbí? Máte s některou z nich zkušenosti? Nebo si brousíte zuby na něco úplně jiného? Za každý tip budu moc ráda, takže komentujte a pište! 🙂

 

S láskou,

Karolína

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *