Budoucí táta bloguje: Část čtvrtá

Je to už nějaký ten týden, co jsem se ozval naposledy, ale měl jsem poměrně napilno. Podle rčení „Zasadit strom, postavit dům a zplodit syna“ jsem měl určitá zařizování.

Chtěl jsem se postupně rozepsat o každé části tohoto rčení podrobněji a do detailů popsat, jak se nám povedlo zplodit syna. S ohledem na oblíbenost a sledovanost pořadů „Jak se staví sen“ o budování domů a „Receptář prima nápadů“ o sázení stromů se přesuneme spíše k těmto tématům a své „Rady ptáka loskutáka“ odsunu na neurčito.

Vlastně jsem chtěl za svého budoucího syna poděkovat jednomu speciálnímu člověku. Bez jeho služby lidu bych se své rodiny nedočkal a nejspíš ani nikdo další svých přírůstků. To on jedním statečným činem zachránil budoucí generace! Pane Babiši, děkuji!

hnizdo kluk

Co se týče stavby domu, jsme zatím v úplném začátku. Abych ušetřil rodinnému rozpočtu nějakou tu korunu, natočil jsem dokonce video do výše zmíněného pořadu „Jak se staví sen“. Mám za to, že střihem, kamerou a hlavně hereckými výkony by nám zajistil minimálně nový dům na Hanspaulce, ale bohužel jsem se, já debil, překliknul a omylem odeslal video s názvem „Jak se staví ráno“. No, uvidíme, co na to Vlaďka Něrgešová, ale v úspěch už moc nedoufám…

Co  se týče stromu, musel jsem absolvovat dlouhou cestu až do dalekých Spojených států, abych přivezl strom, který si Kája vybrala.

A mezitím, co jsem byl pryč, abych přivezl vysněný kmen, náš vozový park se rozrostl o nového člena – kočárek. Jsem rád, že tímto končí dilema, hledání a hlavně neustálé dotazy ohledně kočárku na mojí osobu. A nutno podotknout, že Kája vybrala dobře a jeho praktičnost ocenila nejen ona, ale zvládnu s ním fungovat i já.

kocarek kluk

Teď už mě, prosím, omluvte, jdu schovat sladkosti před Kájou, trošku jí politovat, jak je hrozný, že funí i při naklonění se pro ovladač, pomačkat zádíčka, protože jí z toho břicha strašně bolí a následně si trochu zaspekulovat, jestli to přežijeme bez předporodního kurzu a nebo jestli si pozveme domů porodní mulu.

 

Držet mi palce, ať to ve zdraví přežiju a zase někdy!

L.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *