Cetaphil: Vyzkoušeno na vlastní kůži

Před několika týdny jsem kývla na to, že s klukama vyzkoušíme novinku na českém a slovenském trhu, kosmetiku Cetaphil, a dáme na blogu vědět, jak jsme s ní spokojeni. A tak jsme se mydlili a krémovali,…

A konečně vám můžu napsat, jak se u nás v koupelně produkty Cetaphil zabydlely. Původně jsem zamýšlela, že sama vyzkouším jen čistící mléko a hydratační krém, ale nakonec jsem přeci jen sáhla i po sprchovém šamponu a hydratačním mléce z řady Cetaphil Restoraderm, která je určena atopikům.

Nejvíc mě nadchlo čistící mléko. Odličování make-upu je pro mě nutné zlo, proto nejraději sahám po přípravcích, které mě dokáží odlíčit pod sprchou. Navlhčit, namydlit a opláchnout. A ač jsem to moc nečekala, tak i s tímhle mlékem to takhle jde (jen odolnější řasenku je potřeba lehce dočistit). Pleť je navíc po jeho použití v kombinaci s pleťovým krémem příjemně hydratovaná.

Příjemným překvapením bylo i hydratační mléko Cetaphil Restoraderm i hydratační krém, po jejichž použití vždy spolehlivě mizí nepříjemný pocit vysušené pokožky.

Hydratační sprchový šampon používám jen ve chvilkách, kdy mám kůži nějak podrážděnou. Je totiž logicky bez parfemace. A to mě, milovníkovi těch nejvoňavějších sprchových gelů, maličko ničí požitek ze sprchování. Pokud však máte citlivou nebo vysušenou pokožku, která potřebuje speciální péči, tak by to mohla být dobrá volba.

A ve finále je to i varianta pro děti – malé i velké. Sebastiána myju střídavě Cetaphilem a pěnou Excipial Kids a obojí je super – hezky pění a pokožku nijak nevysušuje.

Za nás, Strašákovi, dávám palec nahoru.

20161220_151224

Mohlo by se vám také líbit:

10 komentářů

  1. Moc děkuji za účast v soutěži 🙂 Štěstí se tentokrát usmálo na Evu a Janu T. 🙂 Gratuluji a více informací posílám mailem.

  2. Ahoj, vyzkoušela jsem už hydratační krém a je super i pro mou velmi citlivou plet. Ráda bych ještě vyzkoušela čistící mléko – dost jsem o něm četla a dále by mě zajímalo hydratační tělové mléko.

  3. Na FB sleduji. Mě by nejvíce zajímalo čistící mléko. Odličuji se pravidelně a proč nezkusit něco nového, že? Navíc se mi líbí, že lze použít s vodou i bez vody

  4. O Cetaphilu jsem toho už hodně přečetla, ale vyzkoušela jsem zatím jen tělové mléko a to je super. Hodně by mě zajímal sprchový šampon, byly jsme totiž věrni po léta jedné značce a nějak se aspoň podle mého „zhoršila“ a nevyhovuje nám už.

  5. ahoj Kajo, naše mala ma lehce atop.pokozku, takze vyrobku na zlepšení stavu suche pokozky uz jsme vazne vyzkoušeli spoustu. nam by z tehle rady mohlo sednout HYDRATAČNÍ MLÉKO.

  6. Ahojky,
    nejvice me zaujalo asi to cistici mleko;jak jsi psaa,odlicovani je ta mene prijemna cast liceni 😛

    P.S. Hezke Vanoce 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *