Dilema: Holka nebo kluk?

To, zda se narodí raubíř nebo princezna, zajímá každého na celém mém těhotenství nejvíc. Spousta lidí se mě ptá, na co se cítím, co si myslím a co bych si přála. A moje odpověď zní vždy stejně: ,,Nevím.“

O tom, koho nosím v břiše, nemám tušení. Spousty maminek od začátku těhotenství tvrdí, že jednoduše cítí, zda to bude holčička nebo chlapeček. Já zatím vnímám jen svůj močový měchýř, který se hlásí o pozornost stále častěji. Nic víc. Bohužel. A dokonce ani nedokážu říct, jestli bych si víc přála parťačku na nakupování nebo malého fotbalistu a svůdníka.

Když se zamyslím nad svým vztahem s mámou, tak ve mě převažuje touha po holčičce. Pokud by nám to totiž klapalo stejně dobře jako mně a mamce, tak bych měla fantastickou kamarádku i oporu na celý život. Na druhou stranu mám ale před očima i bráchovy syny. Pokud by byl náš uličník stejně super jako jsou Mates s Adamem, tak bych byla šťastná.

Nakonec je to ale vlastně úplně jedno. Hlavně aby bylo mimino zdravé a spokojené. Já budu ráda chodit na gymnastiku i na fotbal. Doufám však, že se už co nejdříve dozvíme, co nás čeká. Stoprocentně si to necháme říct hned, jak jen to půjde. Už se nemůžeme dočkat, až budeme moc prckovi říkat jménem a vymazat ze slovníku slovo Fazole 🙂

Já si tak v tichosti říkám, že by to pan doktor mohl odhalit už na pondělním ultrazvuku – tedy na začátku 17. týdne. I když samozřejmě vím, že je to ještě brzo, a že to asi neklapne. Ale naděje přece umírá poslední!

Nutně bych už potřebovala začít nakupovat a a vědět, jakou inspiraci mám hledat na Pinterestu – pro holku nebo pro kluka?

Untitled design

 

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *