Dřevěný kůň FUTU alias Objevte odstrkovadlo, houpací prkno a houpacího koně v jednom!

Hezkých dřevěných hraček je na trhu stále více. A jednu takovou, hodně promyšlenou a vkusnou hračku máme nově doma i my. Jmenuje se FUTU a je to kůň z buku od firmy Antonie&Emma.

Když jsem ho zahlédla poprvé, řekla jsem si hezký, houpací kůň by prcka mohl bavit, ale zabere dost místa a to je v našem mini bytě docela vysoká cena za to, že se párkrát denně krátce zhoupne. Pak jsem se ale podívala pozorněji a zjistila jsem, že to je hodně neobvyklý houpací kůň!

Pomocí dvou dřevěných závitů se dá během chvilky proměnit na další dvě hračky – houpací prkno a odstrkovadlo. A to mě baví! Jak ten easy měnící mechanismus, tak to prkno. Od té doby, co ho máme doma, se na něm houpu více já než prcek 😀 Na rozdíl od těla koníka na něm naštěstí není vygravírované Bastiánovo jméno, takže si ho může jen těžko nárokovat.

Možná vám teď v hlavě běží otázka, kam to ale všechno dát? Přece jen to zabere nějaké místo. Team z Antonie&Emma naštěstí myslel i na tohle (na nervy rodičů) a ke kompletní FUTU sadě přibalil i stojan, který se dá přivrtat na zeď a dokáže ve výšce udržet odstrkovadlo i prkno.

A teď k provedení. Celý set je vyrobený z bukového dřeva a působí opravdu kvalitním dojmem. Dokonce koníka beru jako hezký bytový doplněk. Až tak se mi líbí 🙂

Další milé překvapení je to, že je na koníkovi kromě jména vygravírovaný také rok výroby, což by mělo vybízet majitele k tomu, aby hračku poslal dál a udělal z ní takového novodobého tahacího kačera, se kterým si hrávaly celé generace dětí. Na koně je navíc doživotní záruka, tudíž není třeba hračku šetřit 🙂

P.S. S nákupem není třeba otálet, koník FUTU je hezkým dárkem už k narození miminka. Nejen, že na něm bude vygravírované jméno a rok narození prcka, ale houpací prkno může posloužit jako kolébka pro miminko a prolézačka pro batolata. Jakmile se baby posadí, tak se může houpat přímo na koni a hned s prvními krůčky přichází na scénu odstrkovadlo. No mají to holt fakt promyšlený! Dá se ale samozřejmě vše nakoupit zvlášť. Stačí se mrknout na e-shop.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *