HOT NEWS: Cetaphil konečně i u nás v koupelně

Tentokrát to bude trošku jiný beauty článek. Ačkoliv jsem si v těhotenství malovala, jak se o sebe budu i nadále starat a nebudu chodit ven jenom v teplákách a nenamalovaná, tak realita je samozřejmě dost odlišná.

Namalovaná a načančaná opouštím barák pouze v případě, že mi s vypravováním někdo pomáhá, a ve chvílích, kdy je Sebastián hodný a před i po kojení neřve (v ideálním případě spí). A to se moc nestává 😀

Proto si v poslední době mnohem více ujíždím na pečující kosmetice, která mi zpříjemní chvilky klidu ve sprše a pomůže mi dát tělo zase do latě. Nevím, čím to je, ale mám teď neskutečně vysušenou pokožku – nohy plné šupinek a ruce toužící po krému klidně 20x denně.

Kdo to zná, tak ví, že v téhle fázi musí zasáhnout vážně těžce hydratační kalibr. A ač mám své ozkoušené zbraně, tentokrát se chystám zasáhnout něčím novým. Na český a slovenský trh se totiž konečně dostala ve světě oslavovaná značka Cetaphil, která vyvíjí produkty vhodné pro suchou, citlivou a atopickou pokožku, a já mám skvělou možnost vyzkoušet většinu jejích výrobků.

Protože ale (naštěstí) se žádnými ekzémy nebojuji, tak pár věcí vyskládám rovnou na Lukášovu poličku v koupelně a příští příspěvek, tedy velkou recenzi všech produktů, dáme dohromady spolu. Já se zaměřím na hydratační a čistící krémy ze základní řady a kluk vyzkouší přípravky Cetaphil Restoraderm.

Na internetu jsem našla spoustu pozitivních recenzí, takže věřím, že budeme spokojení. Ale těžko něco chválit nebo doporučovat, dokud to nevyzkoušíme doslova na vlastní kůži, takže nám dejte pár týdnů a těšte se na další příspěvek 🙂

Pokud jste však už teď nedočkaví a chcete se o produktech Cetaphil dozvědět víc, tak mrkněte na www.cetaphil.cz 🙂

Mohlo by se vám také líbit:

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *