Jak to vidí kluk: Poslední měsíce těhotenství

Vážení čtenáři, vítám vás opět u pravidelného čtrnáctiměsíčníku „Jak to vidí kluk“. Je to více než rok, co spatřil světlo světa nový útočník pražské Slavie, náš syn Sebastián. Jelikož se toho za uplynulých 14 měsíců stalo poměrně dost, pokusím se vše shrnout do jednotlivých témat, které budu postupně dávkovat. Věřím, že vás čtení nebude bavit, na článek se snese vlna kritiky, moje holka mi dá konečně pokoj, já budu mít klid a bez výčitek budu moct hrát Fifu.

Poslední měsíce těhotenství

Ač je moje paměť na podobné úrovni, jako ta současná mého syna, pokusím se vzpomenout, jaké byly poslední měsíce těhotenství mé dívky. Po takové době se vám samozřejmě vybavují jen ty nejzásadnější momenty, z nichž těmi nejvýraznějšími jsou nářek, nadávky, mléko, funění, pot, tu kilo nahoře, mléko, tam kilo nahoře, jídlo, únava, mléko, jídlo, obava, že šťouchnu Sebastiána do oka a opět nářek, aby to už bylo konečně hotovo. Myslím samozřejmě to dítě.

Absolutně nejzásadnějším momentem byla chvíle, kdy jsem se chystal na výjezd evropských pohárů se Slávií do Bruselu. Vše bylo nalajnováno, s klukama jsme si půjčili dodávku, chystala se super parta, když v tom mi Kája naznačila, že si nepřeje, abych jel. „Cože?!“, nechápal jsem. „Víš, nechci tu být sama, kdyby to náhodou přišlo. Přála bych si, abys tu byl se mnou“. Já jsem samozřejmě taky chtěl být u porodu svého prvního syna, nechtěl jsem o to přijít, ale jaká je asi pravděpodobnost, že to přijde v dřívějším termínu (do stanoveného data porodu) zrovna v den, kdy budu v Bruselu? „Přesně 1 ku 4, termín máme za 4 dny, zlato…“ dozvěděl jsem se. „Jasně, ale kolik asi ženských rodí před termínem?“ vrtalo mi hlavou. „Asi 40%.“ ukončila Kája debaty. No, po dlouhém uvažování jsem se rozhodl zůstat, abych byl své dívce nablízku, kdyby to náhodou přišlo. Zápas jsem sledoval v TV, přes internet, v mizerné kvalitě, Slavia jasně prohrála, já tam nebyl a Kája neporodila. Jaké poučení z toho plyne? Příště jedu…

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *