Květinová svatební inspirace | 70 kytic všech barev, které podtrhnou každé šaty

Květiny, respektive služby floristky – to je dle mého názoru další důležitá věc na seznamu úkolů při organizaci svatby. Barva květin i typ kytice ovlivňuje spoustu věcí. Já jsem měla snad už od žádosti o ruku jasno. Pak jsem si ale vybrala takové svatební šaty, ke kterým to jednoduše nepasovalo. A tak jsem zasedla k Pinterestu a hledala novou inspiraci. A když už jsem v tom byla, uložila jsem své favority, roztřídila je podle barev a tady je máte! 🙂

Já osobně nesnáším oranžovou, fialovou i žlutou barvu, ale když vidím všechny ty krásné kytice, tak si říkám, že kdybych to nechala čistě na floristce a ona by zvolila právě některou z těchto barev, asi bych se vůbec nezlobila.

Můj tip na závěr: Nestresujte se výběrem konkrétních květin. Vyberte si přibližný tvar kytice a barevnou škálu, ve které by se měla pohybovat, plus určete cenový strop a zbytek nechte na odbornících. Ušetří vám to spoustu nervů a navíc se můžete těšit na malé překvapení v den svatby.

A pokud si stejně jako já od profíků (v rámci úspor) objednáváte pouze kytici pro sebe, pro družičky, pro maminky a korsáže, nebojte se ladění dalších květin. Pokud floristka dodrží vámi určené barvy, vůbec nevadí, že např. na stolech budou květiny jiného druhu. Já například do zavařovaček naskládám jen nějaké zelené roští doplněné o luční kvítky a bude vymalováno 🙂 NO STRESS!

Odstíny žluté

Odstíny červené

Odstíny fialové

Odstíny oranžové

Odstíny růžové

Odstíny zelené

Odstíny modré

Napište mi, sem nebo na FB, které kytice patří mezi vaše favority! Jsem zvědavá, jestli se shodneme! 🙂

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *