Masáž = velká těhotenská radost

Poslední měsíce těhotenství jsou krásné, ale taky hrozně hrozně hrozně dlouhé. Většina žen v určitém okamžiku chtě nechtě skončí v práci, lehne si na gauč nebo se připoutá k žehlícímu prknu a marně obepisuje minimálně osm hodin denně pracující kamarádky a snaží se je přemluvit, aby zašly na oběd, na nákupy, na kafe, na zmrzlinu,…

A ono to ve většině případů, světe div se, neklapne. A tak se stane, že si ty poslední týdny a dny přestanete užívat a začnete každou volnou minutu nenávidět. V hlavě vám běhá spousta aktivit, které byste šly moc rády vyzkoušet, ale máte smůlu. S tím obrovským břichem totiž jen těžko vyrazíte do Žlutých lázní vyzkoušet paddleboarding, zajdete si samy bez doprovodu na brusle nebo se na celý den vyvalíte na veřejné koupaliště, když je venku cca 50 stupňů Celsia.

Když máte ale velké štěstí na lidi kolem sebe, tak se třeba objeví někdo, kdo vám nějaký ten program vymyslí. A já to štěstí měla. K narozeninám jsem totiž v práci dostala poukázku na těhotenskou masáž. Zpočátku jsem nevěděla, co od toho čekat, ale teď už vím, že jakmile budu podruhé těhotná, tak si tuhle super relaxační hodinku alespoň jednou měsíčně naordinuju sama.

Nikdy jsem nikde jinde na masáži nebyla, takže vám bohužel nedokážu říct, zda je to v Sabai lepší nebo horší než v jiných salonech, kde dělají thajské masáže. Za celou dobu od příchodu na recepci až po rozloučení jsem však nenarazila na jedinou negativní věc, takže si troufnu tvrdit, že tu budete spokojeni.

Těhotenská masáž PRE-MAMMA je vhodná od 3. měsíce těhotenství, trvá 60 minut a její valná většina probíhá vleže na boku, což je hlavně ke konci těhotenství asi ta nejpříjemnější varianta. Před samotnou masáží si můžete vybrat olej, který masérka použije. Já jsem si vybrala klasiku, kokosový olej, a bylo to super. Další oleje na mě byly až příliš aromatické a možná bych měla problém čichat je v té malé nevětrané místnosti takovou dobu. Kokos byl ale fajn. Voněl jemně, příjemně a navíc jsem díky němu měla hydratovanou pokožku ještě další dva dny.

Masáž samotná se skládala z masáže nohou, zad a jemného promazání kůže na břiše. V závěru jsem si ještě užila jemnou masáž obličeje a hlavy (bez použití oleje, takže make-up zůstal na svém místě) a masáž krční páteře – ta už probíhala v sedě a byla přímo božská!

Dokonce tak božská, že jsem tam při odchodu pořídila poukázku i pro svého kluka k narozeninám. Tak doufám, že se mu tam bude líbit minimálně stejně, jako mně 🙂

P.S. Co vy a masáže a jiné beauty procedury? Chodíte někam pravidelně?

20160818_105107

 

 

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *