Onclé – česká kosmetika pro vás i pro děti

Před čase se mi dostala do rukou česká kosmetika Onclé – a to jak řada pro miminka, tak řada pro ženy. A tak jsem čichala, testovala,…

A jak je na blogu dobrým zvykem, dám vám vědět jak u nás doma nové produkty obstály. Sebastián má sklony k ekzémům. Dlouhodobě se mi však daří volit takovou kosmetiku, která drží jeho pokožku v klidu. Chvilku jsem tedy váhala, jestli vyjet ze zajetých kolejí a pustit se do testování něčeho, o čem jsem doposud neslyšela, ale přístup manažerky projektu Marcely Kubátové a filozofie celé značky mně přesvědčila, že to za zkoušku jistě stojí. A tak jsem šla do toho.

KBlog.cz_kosmetika_Onclé_dětský_olej

A dobře jsem udělala! Vyzkoušela jsem celkem 5 produktů a ani jeden z nich mě nezklamal. Ale pojďme to vzít postupně a začněme novinkou, kterou jsem neznala.

Čistící olej na zadeček s bio šípkovým olejem. Stačí nastříkat na znečištěnou pokožku a setřít vlhčeným ubrouskem. Kůže je dokonale čistá a hydratovaná, voňavá a spotřeba ubrousků minimální.

Vyživující tělový olej. Čím je Sebastián starší, tím je větší problém ho po koupání důkladně osušit a namazat. Jak jsem nyní zjistila, olej ve spreji je asi nejmenší zlo. Dá se rychle aplikovat dokonce i na vlhkou pokožku a během chvilky se vstřebá.

Dětské vlhčené ubrousky. Člověk by řekl, že jsou ubrousky jako ubrousky. Není to však tak úplně pravda. Některé jsou nedostatečně vlhké, jiné zase až příliš, další se trhají nebo jsou téměř průhledné a nedrží tvar. Každopádně Onclé řadím mezi ty, které my vyhovují. Navíc obsahují šípkový olej, což je milá přidaná hodnota.

KBlog.cz_kosmetika_Onclé_vlhčené_ubrousky

Pečující mycí mléko. Pro mě osobně je nejdůležitější to, že se Sebastiánovi po jeho používání nevrátil ekzém. Navíc hezky voní, příjemně pění, má praktickou dávkovací pumpičku, dá se použít i na vlasy a pokožku hlavy a neštípe v očích.

A na závěr něco pro ženy – olejový peeling. Zatím vám mohu říci jen to, že příjemně voní. Jeho hlavní výsadou by však měla být redukce strií, celulitidy a jizev na tváří i na těle. Výrobce však doporučuje používat tento přípravek 2x denně alespoň 2 měsíce v kuse, což znamená, že jsem teprve v půlce…

 

KBlog.cz_kosmetika_Onclé

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *