Ovocná novinka od Hami aneb Konec nakupování zajíců v pytli

Zavděčit se nám matkám je často oříšek. Každá jsme jiná, máme odlišná očekávání, představy i možnosti. A také máme samozřejmě jiné děti! A aby toho nebylo málo, tak sem tam vlastně ani nevíme, co chceme.

Ale chceme to ideálně hned, to je snad jasné, nebo ne?

I já sama jsem náročná. Ale upřímně musím říct, že mě přestalo bavit hodiny studovat tisíce designů dudlíků, střihů capáčků a etiket na příkrmech a kaších.

Ono na tom totiž ve finále zas tolik nezáleží. Z toho, že se nehodí dudlík k outfitu, se pravděpodobně svět nezboří.

Nejdůležitější je věnovat čas tomu důležitému. Tak třeba můj kluk nemá co na sebe. Takže priorita č. 1 zní: „Už konečně vyžehli všechno to prádlo!“

Mimo to bych taky měla umýt koupelnu, nechat konečně vyvolat fotky za dobu, co je na světě naše mimino, dojít si s holkama někam na skleničku, vykopat se po x měsících do fitka, přesadit kytky, oběhat úřady,…

Ale zpátky k věci. Celým tímhle článkem jsem chtěla říct jedno jediné. Mám ráda věci, na které se můžu spolehnout. Věci, které vezmu z regálu a vím, že s nimi budu spokojená. Věci od značek, které přemýšlí tak trochu jako já, věčně rozlítaná matka, která chce pro svoje dítě sice to nejlepší, ale nehodlá tomu obětovat všechen svůj volný čas ani energii.

A jedna přesně taková věc se nedávno objevila. Jsou to nové ovocné kapsičky od Hami, které konečně dotáhly snad jeden jediný nedostatek, který tohle praktické balení mělo.

20170808_114007-01

Konečně jsou průhledné! Takže už žádná nejistota, očuchávání ani ochutnávání. Jednoduše kouknu, otevřu, nakrmim a vyhodim.

V obchodech najdete 4 příchutě: kiwi & banán, černý rybíz & borůvka, višeň & jahoda a pomeranč & mango. Všechny jsou bez přidaného cukru a nejsou zahuštěné škrobem. Za mě 10 bodů z 10.

20170808_114132-01

Na hřiště jak dělaný 😀 I když tam moje dítě hlad bohužel nikdy nepřepadne, písek i kamínky ho totiž dostatečně zasytí…

20170808_113235-02

 

 

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Nám moooc chutnají , skvělý příchutě a prima že jsou průhledné. My ještě musíme vychytat abychom nebyli jako prasátko při jídle . Jsme v období kdy při jídle strkáme ruce do pusy a hned do vlasů a na tričko 😀 . Takže v závěru jsme úplně volemtaný .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *