#pregnant: 26. týden

Píšu to stále dokola, ale jsem z toho vážně vedle. Nechápu, jak ten čas letí! V době, kdy jsme s klukem novinku o těhotenství odhalili, jsem měla pocit, že se konce srpna a Fazole nedočkám. Najednou, z ničeho nic, mám ale břicho jako vagón a do finále zbývají pouho pouhé 3 měsíce. A to už uteče jako voda, hlavně teď, když nevím, kde mi hlava stojí.

Tak nějak si ale myslím, že právě díky všemu tomu shonu a relativně příjemné hladině stresu jsem v pohodě. Jakmile si totiž obléknu župan a dám nohy nahoru, tak mě začnou pobolívat záda, v hlavě se mi nakupí seznami věcí, které musím co nejdřív dořešit a tak nějak mi není úplně dobře.

Takže má rada zní: Dokud to jde a pokud vám to zdraví dovolí, tak kmitejte, choďte do práce, na koncerty, na večeře nebo třeba na Náplavku na nealko pivo.

Já jsem minulý víkend vyrazila s mamkou na dámskou jízdu do Tábora. A bylo to super. Krásně počasí, výborný oběd v indické restauraci na náměstí,…

20160521_134724

Prostě pohoda!

20160521_134218

P.S. Takhle vypadalo břicho přesně ve stádiu 25 + 5 🙂

20160521_104609 (1)

A co se výbavičky týče, tak stále nemáme skoro nic. Jelikož však mají v F&F až do neděle 20% slevy na veškeré fashion věci, tak jsem pořídila alespoň obyčejná bílá pyžama a bodyčka, čepičky ve velikosti 50 na cestu z porodnice, nějaké ty šátečky kolem krku, které snad zabrání v tom, aby bylo dítě hned po prvním jídle jako prase, a látkové pleny.

Kromě toho máme konečně i kočárek, který vám představím už během víkendu. A abych vás trošku navnadila, tak vám prozradím, že jde o značku, kterou jsem ještě před čtrnácti dny vůbec neznala a jsem z ní naprosto nadšená 🙂

 

Mějte se krásně,

K.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *