#pregnant: 29. týden

Pomalu, ale jistě se Sebastiánem zakončujeme 3. čtvrtinu našeho běhu na dlouhou trať. Už se nemůžu dočkat, až tu bude s náma. Těším se, až vyrazíme na výlety s kočárkem, budeme se spolu válet v posteli a zvát babičky i tetičky na kafe a pomazlení z malým seladonem.

Právě teď jsem ve stadiu 29+4 a odpočítávám 10 týdnu do finále. Na jednu stranu mi to přijde jako hrozná doba, na tu druhou však začínám lehce panikařit. A to hlavně ve chvílích, kdy si v hlavě sepisuju seznam věcí, které musíme (chceme) před porodem stihnout. Čeká nás lehké předělávání bytu, malování, nákup a sestavování nábytku i nákup výbavičky. Kluk se navíc chystá někam do světa na předkolo Evropské ligy (kéž by si Slavia vylosovala Slovan a konal se jen výlet do Bratislavy) a já musím během srpna napsat bakalářku.

Možná je ale přece jen lepší, že jsme v zápřahu a nemáme tolik času na řešení a vymýšlení blbostí. I když jsou věci, které bychom asi pořešit mohli – např. pediatra. S hrůzou jsem totiž včera zjistila, že sehnat pediatra ve 30. týdnu těhotenství není úplně sranda. Naštěstí ale existují různá soukromá zdravotnická zařízení, kde jsou za každého nového pacienta vděční. Takže pokud nepochodíme na žádné z blízkých poliklinik, vyrazíme do nějaké lehce načančané ordinace. A ať si klidně všichni pediatři z Prahy 10 trhnou nohou 🙂

Kromě kauzy dětský lékař se v tomto období žádné drama nekoná. Teda samozřejmě kromě mého věčného fňukání, že mě bolí nožičky, zádíčka, že mám celulitidu, a že kluka celé „moje“ těhotenství málo zajímá 😀 Ale to je asi normální, nebo ne? 

Jinak všechny zaoblené části mého těla (čti prsa, břicho i zadek) rostou, cukrovkářskou dietu až na lehké prohřešky dodržuju, do práce pořád chodím, malou Plzeň i smažák si sem tam taky dám,…

Jednoduše vše při starém 🙂 Jen nedopnu další dvoje džíny…

20160617_095717

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *