#pregnant: Bez pár úprav v bytě to nepůjde

Kromě vybírání kočáru věnuju stále víc a víc času plánování akce kulový blesk, při které nás bude čekat malování, stěhování nábytku i dokupovaní pár maličkostí jako je třeba postýlka.

Pro začátek vůbec neřešíme dětský pokojíček, ale jen spací koutek, který bude, jak je tak zvykem, v ložnici. A protože inspirace není nikdy dost, neustále prolézám weby s nábytkem, doplňky, dekoracemi, látkami, barvami i Pinterest.

2

Díky malému průzkumu trhu už vím, že je to v Čechách bída. Hlavním trendem jsou postýlky a přebalovací pulty s vyřezávanými a malovanými medvídky a žirafami. Věřím, že dětem se to líbí a působí to vesele, ale já se prostě na nic podobného denně koukat nechci. Proto bude hlavním zdrojem nábytku, ostatně jako ve většině případů, IKEA.

4

V celém prostoru bude hrát prim bílá společně s černou, šedou a béžovou. Ostatně stejně tak je tomu u nás i teď a žije se nám v tom skvěle. Působí to čistě a útulně.

1

Přece jen ale půjde o místo pro miminko, proto bych chtěla přidat nějakou barvu. A mám hned několik variant, které přichází v úvahu. Nejvíc mě momentálně baví mint s meruňkovou a královská fialová. Fantasticky ale vypadá i žlutá v kombinaci s námořnickou modrou.

8

To jsou problémy, co? 😀 Když mě to plánovaní, vymýšlení, kombinování a hledání hezkých věcí taaak baví. Pokud máte nějaké tipy na obchody, weby, šikovné lidi nebo třeba prodejce na Fleru, sem s nima! Děkuju!

Pusu, K.

 

Mohlo by se vám také líbit:

2 komentáře

  1. Ahoj Káji, určitě mrkni na fb stránku MMM. Je to mamča dvou malých kluků. Někdy v dubnu bude rozjíždět i svůj e-shop. Šije krásný kousky a zastává názor, že v jednoduchosti je krása. Z toho, co píšeš si myslím, že se ti to bude líbit.
    Jinak musím říct, že ačkoliv miminko nečekám, tak se tvůj blog dost dobře čte. Hádám, že budeme věkově asi na podobným levelu. Přeju hodně štěstí a hlavně zdraví do dalších měsíců. ✊
    Černé, bílé a šedé zdar! N.

    1. Niky, moc děkuju za komentář i tip! Vypadá to skvěle. A jsme moc ráda, že se ti blog čte hezky, i když těhotenství a děti ještě neřešíš. Měj se krásně! Karolína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *