#pregnant: První pocity II.

V článku #pregnant: První pocity, testy a ultrazvuk jsem se rozepsala pouze o dosavadních zkušenostech s lékařskou péčí a o strachu o Fazoli. K řešení finanční situace ani obav ze školy jsem se nedostala. Protože mi ale přišlo několik stížností na neúplnost článku, tak tady je tedy pokračování

Věci se mají asi takhle. Prezenčně studuji vysokou školu a do toho trávím spoustu času ve své práci, kterou miluji a rozhodně jí nechci nijak šidit. Proto byl první trimestr docela záhul. Po pár hodinách jakékoliv aktivity mě přepadala nesnesitelná únava a jediným řešením byl spánek. Věčné polehávání v posteli bylo samozřejmě doprovázeno bolestmi hlavy, na které existuje jedna fantastická pipule jménem Brufen. Takové řešení ovšem v těhotenství není zrovna ideální, a tak mi nezbylo nic jiného, než hodně pít a a tyhle dny blbec nějak přežít.

Dnes už tak trochu tuším, že by mi bylo bývalo pomohlo cvičení. Moje lenost bohužel zvítězila. Naštěstí to nakonec dopadlo všechno dobře. Většinu školních povinností jsem zvládla v termínu a únava se kolem 13. týdne vytratila. Čeho jsem se ovšem nezbavila, je škola. Zrovna teď se totiž plácám v posledních semestru bakalářského studia. V ideálním případě bych měla dotáhnout všechny aktuální i posunuté předměty do zdárného konce, napsat bakalářku a v červnu udělat státnice. Stále tiše doufám, že se stane zázrak a já si budu moci dojít v 7. měsíci pro diplom.

Jako další problém jsem na začátku těhotenství vnímala peníze. Před očima mi blikaly všechny věci, které bude prcek potřebovat. A nikomu z vás asi nemusím říkat, že to není zrovna levná sranda. Tuhle starost jsem ale brzo hodila za hlavu. Jednoduše vím, že to zvládneme. Navíc jsem objevila kouzlo sekáčů a bazarů, kde se, věřte, nebo ne, dají sehnat naprosto super kousky! Už teď například vím, že kočár pořešíme právě v některém z bazarů. Mezi levnějšími variantami kočárků si totiž nedokážu vybrat. Na druhou stranu nejsem ochotná dát za korbičku na čtyřech kolech stejně peněz jako za dovolenou u moře.

Na co se můžete těšit příště?

  1. Článek o kočárku
  2. Post o cvičení
  3. Test pár beauty vychytávek

Pusu,

K.

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *