#rychloTIPY: Lahev na vodu, nafukovací hračka na cesty, originální knížka a láska jménem DJECO

V blogovacím šuplíku se mi nahromadilo hned několik věcí, o kterých jsem vám chtěla napsat. Nemám toho však na srdci zase tolik, aby to dalo na několik samostatných článků, proto jsou tu po dlouhé době opět moje oblíbené tipy.

Dětská lahev na vodu

Někdy s koncem kojení přišlo na řadu i dodržování pitného režimu. Celé to začalo moc fajn lahvičkou MAM. Po prvních narozeninách prcek pochopil princip pití brčkem a přesedlal na lahev od Tescomy. Trochu jsem však bojovala s věčně vypadávajícím těsněním, a tak jsem pro jistotu z Mimulo.cz objednala nový hrnek s brčkem od Aventu a musím mříct že dobrý! Snadná údržba, praktické otočné víčko – dávám 10 z 10.

A z čeho pijí vaše děti?

2000

Dětský nafukovací válec Fisher-Price

Překvapivě dost velký nafukovací válec (příště musím koukat na rozměry), uvnitř kterého jsou balónky s rolničkami. Podle mě ideální pro lezoucí a čerstvě chodící děti – na doma i na ven, super na cesty. Vyfouknutý a nafouknutý je za pár vteřin. A jen za 150 Kč – nekup to!

válec_batole_fisher_price

Příběh na míru

O této super knížce jsem vám už psala, ale konečně máme doma přímo tu svou, na míru vyrobenou, proto se s vámi chci podělit o radost! Dobrodružný den piráta Sebíka měl při rozbalování veliký úspěch – a to jak u prcka, tak u dalších hostů. Příběh je moc hezky napsaný a detailů, které připomínají to, že se kniha o Sebastiánovi je tam opravdu hodně – jména kamarádů, bydliště, znamení zvěrokruhu, datum narození oblíbená barva, barva vlasů – za nás prostě super, děkujeme, OriginálníKnihy.cz!

Láska jménem DJECO

Nikdy jsem si nemyslela, že někdy budu mít oblíbenou značku hraček. Ale už tomu tak je. Nedávno Sebík po bratrancích podědil spoustu hraček a mezi nimi bylo i pár kousků od firmy DJECO. Na většinu z nich má prcek ještě čas, ale to, jakým způsobem ho uchvátila pyramida z papírových kostek – to jsem ještě neviděla. Ale vlastně se mu nedivím. Kostky se příjemně drží v ruce, při jejich boření její žádný velký randál a navíc jsou ze všech stran krásně ilustrované – ostatně jako všechny DJECO hračky.

Mohlo by se vám také líbit:

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *