#rychloTIP: Motherbox – krabice plná překvapení

Před pár dny, po dost zběsilé noci, následovalo dost krušné ráno. Byla jsem rozlámaná a utahaná a jediné, co se mi honilo hlavou, bylo to, jak utahat i toho našeho malého satana, aby mi dal alespoň 10 minut na rychlou sprchu a ještě rychlejší kafe.

To, že se mi to nepovedlo, vám asi psát nemusím. Nevím, čím to je, ale po sedmé ranní a večer cca 2 hodiny před dobou, kdy koupeme a ukládáme k nočnímu spánku, se junior mění v monstrum a řve vytrvale takovým způsobem, že je jen krůček od toho, aby mu praskla cévka.

Ale zpět k věci. Měla jsem pocit, že to mé blbé ráno jen těžko něco obrátí k lepšímu. Nakonec se tak však přece jen stalo. Zazvonil kurýr, podal mi zlatou tašku, ve které se ukrývala velká růžová krabice, trochu zavtipkoval nad tím, jak vypadám (pyžamo od mlíka, kruhy pod očima, umaštěné brýle a vrkoč na hlavě – divim se, že se nelekl a neutekl) a popřál mi hezký den.

V tu chvíli Sebastián zmlknul a dal mi pár minut na rozbalování tajemného balíčku – Motherboxu.

A co že to ten Motherbox je? Možná znáte různé tajemné boxy plné kosmetiky, které si objednáte a pak napjatě čekáte, jaké produkty budete mít možnost vyzkoušet. A přesně tak je to i s Motherboxem – nikdy dopředu nevíte, co při jeho rozbalování objevíte. Můžete narazit například na kosmetiku pro vás nebo pro miminko, na baby potřeby a hračky, na vouchery, poukázky nebo různé drobnosti k vyzkoušení.

Původně jsem měla v plánu prozradit vám, jaké hezké věci jsem ve své krabici objevila já, ale možná bych někomu z vás, kdo se inspiruje a také si udělá radost, zkazila překvapení, takže to je zlehka naťuknu.

Můj Motherbox byl plný věcí, které mě nadchly – obsahoval krásnou hračku pro malého, voucher na lekci plavání, který za pár měsíců s radostí využijeme, dětskou kosmetiku a v neposlední řadě i poukázku na nákup v jednom moc hezkém e-shopu.

Pokud však podobné věci nevyužijete nebo jednoduše jen nerady kupujete zajíce v pytli, tak si na tenhle tip vzpomeňte, až budete marně pátrat po dárku pro těhotnou kamarádku nebo řešit, co kromě květin donést do porodnice 🙂

P.S. Za vznikem téhle ojedinělé služby stojí moc hezký příběh, který vás přesvědčí o tom, že jde o produkt vytvářený s láskou. Tak si ho přečtěte – přímo tady. Třeba vás inspiruje k tomu, že se i vy pustíte do věcí, které podle vás mají smysl, ale na které vám do teď chyběla kuráž…

Mohlo by se vám také líbit:

3 komentáře

  1. Reaguji na pasáž s malým monstrem 🙂 Netrápí ho koliky (prdíky)? Syn to tak měl a od věku několika dní do cca 3 měsíců se každý večer na 2 hodiny dal do soustavného nepřerušovaného řevu. Chce to masírovat břicho, cvičit s nožkama, teplý obklad, nebo nějaké kapky na trávení 😉 (je toho samozřemě mnohem víc co zabere, chce to zkoušet)

    Helča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *