S miminem po Praze: Kafe i oběd v centru v pohodě a bez stresu

Kafíčka, obědy, nákupy – to je moje! Proto jsem šťastná, že jsem dneska objevila další místo, kam můžu s kočárkem, aniž by mi z obav, jak to tam zvládnu, prasklá cévka.

Restaurace Pizza Nuova je svým krásným dětským koutkem docela proslavená, ale já si vždycky všechno potřebuju vyzkoušet na vlastní kůži. Takže:

Přístup s kočárkem

Když mi kluk řekl, kam vyrážíme, tak jsem se lehce orosila. První, co se mi totiž vybavilo, byli docela příkré schody a spousta pobíhajícího personálu, který rozhodně netouží po tom, aby někde u stolu překážel kočárek. Nakonec to ale bylo všechno úplně jinak. Vedle hlavního vstupu do restaurace je pasáž, kde najdete výtah, jenž vás vyveze přímo do restaurace. A co se prostoru týče, tak v hlavní části restaurace to pro kočárky vážně není, ale u stolů, které jsou u herny pro děti, zaparkujete docela pohodlně.

Přebalování a kojení

Přebalovací pult najdete na toaletách pro invalidy. A pokud s tím nemáte problém, tak si ze záchodu můžete bez problémů udělat židli a hned máte i tichý kout pro kojení. V samotné restauraci by asi také šlo nakojit, ale od oběda až do odpoledne je tam takový frmol, že pokud vaše mimino vyžaduje klid, tak ho tam asi nakrmíte jen horko těžko…

20161216_180611-2

Atmosféra

U dětského koutku, kde jsme seděli, to byl docela blázinec. Na druhou stranu jsem ale nemusela být nervózní z toho, že bude Sebík plakat nebo jinak hlučit 🙂 Kromě toho vás v tomhle ráji pro milovníky italské kuchyně bude obskakovat skvělý a hlavně trpělivý personál, který jen tak něco nerozhází.

P.S. Pokud si objednáte degustaci, tak si na závěr nezapomeňte počkat na tuhle sladkou pizzu! 🙂

20161216_135040-2

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *