S miminem po Praze: Směr Smíchov

Na cestování MHD s kočárkem už jsem si docela zvykla, takže nám nic nebrání v tom, abychom se Sebastiánem začali vyrážet za kulturou!

Rozhodně však nečekejte žádné tipy na muzea a galerie s bezbariérovým přístupem – na to nás neužije. Naopak o tipy na kavárny, restaurace, parky i místa, kde se dá pohodně nakojit nebo přebalit nebude nouze.

Dnes jsme vyrazili (ano, píšu jako blbec v množném čísle, i když jsem se kasala, že to dělat nebudu!) tramvají směr Anděl. Cíl byl jasný: Kavárna co hledá jméno.

V prvních chvílích jsem z toho měla trochu strach, přece jen jde o místo, kde se schůzkuje, pracuje a kouká do notebooků s nakousnutým jablkem…

Ale nakonec mi to přišlo jako super podnik, kam vyrazit na kafe s kočárem. Všude je dost místa a když by bylo bývalo přišlo na řev, tak lze během chviličky vyběhnout na dvůr, kde se dá přinejhorším teď, v zimních měsících, vypít kafe na stojáka a přitom drncat kočárkem.

20161101_110132-01

A co jsme otestovali? Výborné cappuccino, jablečný pie a jakýsi fantastický double chocolate dortík.

20161101_103957-01

Víc jsme tentokrát bohužel ochutnat nestihli, ale rozhodně jsme tu nebyli naposledy 🙂

20161101_110057-01

Posilnění kafem jsme vyrazili na malé nákupy do OC Nový Smíchov, kde jsem chtě nechtě musela vyzkoušet kojící místnost ve druhém patře vedle UGO. A byla jsem moc mile překvapená! Místo na zaparkování kočárků, umyvadlo, 2 přebalovací pulty a 2 pohodlná křesla, ve kterých se kojí jedna báseň.

Kéž by podobné vybavení bylo všude 🙂

Jo, a takhle spokojený byl po výletě Sebík. Asi budeme muset vážně vyrážet častěji!

20161101_135636-01

Nějaké tipy, kam bez obav s kočárkem? 🙂

 

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *