S miminem po Praze: Spanilá jízda Stromovkou

Už několikrát jsem na Instagramu zmiňovala, že nejsem zrovna velkým příznivcem mama gangů a kočárkových průvodů. V pátek jsem však zjistila, že bych asi neměla odsuzovat něco, co jsem nikdy nevyzkoušela…

Kamarádka mě pozvala do Stromovky, kde se pravidelně schází se svými kamarádkami a jejich dětmi. A byla to slušná jízda 😀 6 maminek, 7 dětí, 5 kočárků a 2 kola. Dovedete si to představit?

Na spoustě míst by podobná skupinka zřejmě budila hrůzu, ale Královská obora to bez problémů snesla a my jsme si to skvěle užili. A to hned z několika důvodů:

a. Parkování. Zaparkovat se dá v podstatě přímo v parku, což je pro rodiny, které s sebou vláčí kočárky, hračky, odstrkovadla i tuny náhradního oblečení prostě pecka.

b. Velikost parku. Nevím jak vy, ale mě absolutně nebaví místa, kde vidím z jednoho konce na druhý. A Stromovka je pravý opak. Tam se dá ztratit jedna báseň.

c. Dětská hřiště. Sebastián je sice ještě neocení, ale já jsem je pečlivě okoukla a už se nemůžu dočkat, až si tam jednou společně zařádíme. I když asi budu trochu šílet strachy, protože některé prolézačky jsou zbytečně vysoké a kamínky na zemi taky nejsou zrovna ideální.

d. Restaurace Vozovna Stromovka. Dobrý svařák, ovocné knedlíky a hlavně skvělá obsluha, kterou nerozhodí ani uječená banda dětí, přesouvání stolů a spousta zaparkovaných kočárků.

e. Krásné počasí a neskutečné barvy podzimu. Až mě trochu mrzí, že jsem si blbec smazala skoro všechny fotky z toho dne.

f. Fajn lidi. Moc díky Barčo a brzy naviděnou!

whatsapp-image-2016-11-09-at-21-13-10

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *