Soutěž o TEEPEE | Indiánský příbytek do každé rodiny!

My už teepee máme a nyní ho můžete vyhrát i vy! A to hlavně díky Hance z Tee_Love_Pee, která se rozhodla, že jeden špičatý domek dle vlastního výběru věnuje i čtenářům mého blogu. A já jí za to moc děkuju!

Ale ne tak hrrr. Soutěžit se bude až za chvilku!

Schválně! Pamatujete se ještě, jak jste si doma nebo na zahradě stavěli bunkry? A z čeho byly? Já jsem nejčastěji házela kvanta dek a prostěradel přes sedačku nebo přes jídelní stůl. A co si tak pamatuji, tak z toho naši měli obrovskou radost 😀

I tak ale pevně věřím, že se nám to nevyhne. Vždy mě to bavilo a určitě mě to bude bavit i s prckem. Když však nebude nálada nebo čas, tak Sebastián absotulně neostrouhá. Vždy totiž bude mít otevřené pomyslné dveře do svého indiánského království.

20170817_081104

Když jsme se s Hankou bavily o tom, jak by mělo naše teepee vypadat, měla jsem jasno pouze v barvě. Chtěla jsem se držet šedých tónů a jednoduchých vzorů. Ve hře byly spousty odstínů šedé a mnoho doplňkových látek – proužky, puntíky, cik-cak vzor, peříčka, šipky i kostičky. A já jsem doplatila na svou nerozhodnost a ve finále sáhla pouze po šedé látce. Určitě toho však nelituji, ba naopak! Teepee je univerzální a po výměně doplňků může vypadat během vteřinky úplně jinak.

TEEPEE

Jak se líbí vám? A jaké byste pro své prcky vybrali vy? Pokud nevíte, tak rychle přemýšlejte, protože se pomalu dostáváme k věci – tedy k soutěži o teepee od Tee_Love_Pee dle vlastního výběru!

Soutěž ukončena!

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *