Strašákovic favoriti aneb 6 věcí, které se nám stoprocentně osvědčily

Nedávno se mě kamarádka nevěřícně ptala, jestli máme pro Sébu fakt jako jen jednu lahvičku. Ne jen jeden druh, ale vážně jen jednu lahev na mléko? A já hrdě odpověděla, že ano. A pak mě napadlo, že by možná nebylo od věci napsat článek o produktech, které se nám tak osvědčily, že to s jejich pomocí táhneme již dlouhé měsíce…

1 | Lahvička MAM Anti Colic

Začínala jsem sice lahvičkami od Aventu, protože byly v balení u odsávačky, ale jakmile jsem vyzkoušela MAM, bylo vymalováno. V průběhu času jsem jen vyměnila malý model za větší a občas koupila dudlík s rychlejším průtokem. Lahvička se dá velmi snadno rozebrat a vyčistit a navíc k jejímu vyvaření v mikrovlnce není třeba žádné speciální náčiní, takže za mě jednoduše TOP!

2 | Elí Belí

Z hnízda už sice Séba vyrostl, ale mám pocit, že právě díky němu má prcek dobré spací návyky. Deka i mantinely jsou však investicí na několik let.

3 | Batoh Fjällräven Kanken

Nechtěla jsem utrácet za přebalovací tašku. Několik prvních měsíců mi posloužila prostorná kabela na notebook z Aldo. Pak jsem ale dostala jako dárek svůj první Kanken. A byl to ten nejlepší dárek pod sluncem. Je nepromokavý, prostorný a pohodlný. Když jdeme ven s kočárkem, hážu ho do spodního košíku. A když jdeme bez kočáru, jednoduše si ho hodím na záda, bez omezení běhám za malým dobrodruhem a v případě jakékoliv nehody mám s sebou všechno potřebné. Lepší přebalovací tašku neznám.

4 | Pampers baby-dry

Plen jsme zkoušeli spoustu, ale právě k těmto Pampers se vracíme nejčastěji. Mám ale jedno pravidlo. Nad 5 Kč za kus nikdy nejdu!

5 | Mléko Hami

S počátečním mlékem zkušenosti nemám, jakmile se však mluví o mléce od 6. měsíce, můžu přispět svou troškou do mlýna. Fermentované Hami s chutí po jogurtu bylo boží a i batolecí má u nás úspěch. A to jak v klasické, tak i v noční a vanilkové variantě.

6 | Plyšový polštář CRAFTHOLIC

Plyšáka FRIEND dostal Séba až k prvním narozeninám, přiznávám. Ale vlastně mě mrzí, že jsme ho neobjevili dřív. Je to totiž báječný parťák na usínání, koukání na pohádky, mazlení a nyní už i na cestování. Koupili jsme cestovní verzi a od té doby je v autosedačce podstatně větší klid.

Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Tak mi nedáme dopustit na lahve od aventu , sice jsme měli i jinou značku ale nevydrželi tak jako Avent 🙂 . Hnízdečko jsme měli taky a můžu říct že nic lepšího jsme nemohli dostat , prcek byl v bezpečí ikdyž ležel na gauči, u nás na postel či v postýlce a už se těším až v něm bude hajat druhej prcek 😀 . Takže jak lahev i hnízdo můžu doporučit . Co se týče plenek , tak mi jedině z DM drogerie , vyzkoušeli jsme spoustu značek ale nejvíc nám vyhovují dmkový 🙂 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *