TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY | Ještě není pozdě napsat Ježíškovi!

Já a kluk jedeme letos na minimalistické vlně. Pod stromeček nic nechceme. Snad jen zdraví a klid. A po Novém roce si společně nadělíme kopu prašanu, litry Bombardina a nějaký ten wellness v Itálii nebo v Rakousku. Už se nemůžu dočkat.

Možná si teď říkáte, že Vánoce bez dárků jsou nesmysl. A máte tak trochu pravdu. Sedět u stromečku na sucho, rozuměj bez tuny roztrhaného balícího papíru okolo, bude asi zvláštní, ale my jsme prostě nemohli přijít na nic, o co bychom si měli Ježíškovi napsat. Oba si všechno, po čem toužíme a na co náš rozpočet dosáhne, koupíme v podstatě ihned anebo po několikadenní váhání zjistíme, že se bez nového krámu do domácnosti nebo kousku do skříně bez problémů obejdeme. A ušetřené peníze následně radši projíme nebo procestujeme.

Já navíc díky své práci spoustu věcí dostanu, aniž bych si vlastně uvědomovala, že bych je měla chtít. Když je pak ale mám, říkám si, že to je přesně to, co bych si byla bývala přála, kdybych to už neměla.

Proto jsem se rozhodla, že sepíšu pár tipů pro ženy, které doposud neznají odpověď na otázku: „Co si přeješ k Vánocům?”


Brýle pro parádu

Málokdo to ví, ale už několik let vidím špatně na dálku. Trápí mě více než 5 dioptrií. Nejčastěji nosím čočky, ale v dnešní době existují tak krásné brýle, že když přišla příležitost zajít omrknout novinky do Easy Optic, neváhala jsem a šla jsem si ke klasickým černým Ray Ban Wayfarer pořídit ještě druhé, výraznější krásky Prada. Největší radost mám teď však z toho, jak perfektně vidím. Takže pokud máte podobné trable s očima a stydíte se nosit brýle mimo domov, můžete si pod stromeček přát třeba právě přeměření oči a nějakou novou stylovou optiku.


Boj za čistou pleť

Kromě toho, že jsem skoro slepá, má také problémy s pletí. Achjo. Z tohohle článku budu mít asi mindrák 😀

Ale zpět k věci. Trápí mě černé tečky i krupička na čele, na bradě a kolem rtů. Zkoušela jsem spoustu peelingů i masek, ale nic nepomohlo. Z velké části je to zřejmě způsobeno hormony a špatnou stravou, ale musím zaklepat, že od doby, kdy 2x denně po dobu 1 minuty používám silikonový kartáček FOREO Luna Mini 2, je to mnohem lepší. Dokonce natolik, že jsem mohla přejít z hutného a silně krycího make-upu na jeho odlehčenou verzi. Třikrát hurá!


 

Všude včas

Až při psaní jsem si uvědomila, že úplně všechno vlastně nemám. Chybí mi hodinky ve stříbrné barvě. Takže Ježíšku, pokud to čteš, vyber nějaké skoro pánské a hezky je zabal! 🙂 Dělám si legraci. Všechno má svůj čas.

To však nemění nic na tom, že kvalitní hodinky jsou dárek podle mého gusta. Přesně si totiž pamatuju moment, kdy jsem dostala před dvěma lety k Vánocům hodinky ve zlaté barvě. Byla jsem šťastná společně s lidmi, které miluju. A přesně ten pocit si vybavím vždy, když si je dávám na zápěstí. A možná právě proto jsem si ty stříbrné nikdy nekoupila sama. Nebylo by to ono.


Poctivá dávka odpočinku

Pořád si říkám, jak se začnu rozmazlovat, chodit pravidelně na masáže, kosmetiku, ale už jakou dobu nejsem schopná ani vybrat si kadeřníka a objednat se. O čemž svědčí i můj šílený odrost. A věřím, že v tom nejsem sama. Proto si myslím, že voucher na péči u kadeřníka i s datem objednání a zajištěným hlídáním, nebo třeba masáž společně s mani a pedi, rozhodně není špatný dárek!


Ženskost

Nepatřím mezi ženy, které jsou celý život věrné jedinému parfému. Má polička v koupelně se pod tíhou flakónů prohýbá a já si každý den užívám jinou vůni. Vybírám podle nálady, příležitosti nebo třeba podle outfitu.

A tady jsou moji aktuální favoriti – Good Girl by Carolina Herrera, Scandal by J. P. Gaultier a Nina Pop by Nina Ricci 🙂


Nonstop sbaleno

Batoh Fjällräven Kanken – asi nejlepší dárek, který jsem za poslední dobu dostala. Denně ho používám místo přebalovací tašky. Vozím ho v košíku kočárku, a když potřebuju uvolnit prostor, jednoduše ho hodím na záda. Sám o sobě neváží skoro nic, navíc je nepromokavý a velká kapsa, která se dá díky hlubokým zipům celá otevřít, mi vždy ušetří spousty nervů při hledání jídla, hraček i plen a ubrousků. Navíc je to skvělý na cesty, výlety, festivaly. Třeba na víkend v Kodani jsem ho nominovala na své jediné zavazadlo a bez problémů jsme to zvládly!

P.S. Jeho mini verzi najde Sebastián u babičky pod stromečkem. Už se nemůžu dočkat 🙂


 

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *