Úklid levou přední | Testování ručního vysavače Kärcher

Vánoční úklid. Dvě slova, která se už pár dnů snažím vytěsnit z hlavy. Nechtělo se mi do toho. Chyběla motivace, chuť, čas,…

Jakmile však u dveří zazvonil kurýr a dal mi do ruky krabici s vysavačem Kärcher VC 5 k testování, vše bylo rázem jinak 😀 Miluju vybalování krabic a zkoušení nových výrobků. Navíc po milé zkušenosti s myčkou podlah (k přečtení zde), jsem byla přesvědčená o tom, že půjde o dalšího velkého pomocníka v boji proti drobkům i dalším nečistotám.

A taky že ano. Hned po rozbalení krabice s vysavačem mě překvapila jeho skladnost způsobená teleskopickou sací trubkou, díky které může vysávat opravdu každý člen rodiny. Trošku jsem ale v tu chvíli začala pochybovat o jeho síle. Sám vysavač mě však vyvedl z omylu hned při prvním použití na koberci, kdy se při nejvyšším výkonu přisál tak, že jsem ho musela vypnout, abych s ním vůbec hnula. Doposud jsem byla zvyklá na bateriový tyčový vysavač, který tak silný rozhodně není. Tento typ od Kärcheru má navíc pedál, kterým lze volit, zda vysáváte tvrdou podlahu či koberec, díky čemuž samozřejmě dosáhnete mnohem lepšího výsledku než u vysavačů s univerzální podlahovou hubicí.

Ještě o něco více jsem však při testování téhle hračky ocenila snadné vyndavání a čištění filtru. Jakmile jsem měla pocit, že vysavač saje méně než dříve, stačilo ve vteřině vyprázdnit nádobu, kde se shromažďují vysáté nečistoty, a bylo to. Žádný prach, sáčky a zdržování.

No a třešničkou na dortu je to, že násada na čištění podlah se dá jedním cvaknutím odendat a díky možnosti zasunout celou trubici máte rázem ruční vysavač. Co vám budu povídat, konečně jsou pryč pečlivě schované zbytky sušenek i křupek z křesel, sedačky i z kočárku. Uff 🙂

 

 

Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *