WEDDING | 8 svatebních trendů pro rok 2018, které miluju!

Lukáš se mi vysmívá, že jsem svatební fanatik. Poslední den v roce 2017 jsem dostala zásnubní prsten a už asi 3. ledna jsme měli předběžně zarezervované místo na svatbu. Vy mě ale doufám chápete! Za prvé jsem na to čekala dlouhá léta, a za druhé to bylo v případě, že chceme stihnout léto 2018, za pět dvanáct!

Ale zpět k tématu. Zahraniční svatební weby jsou teď v podstatě mým domovem. Hledám inspiraci i tipy, jak to všechno zvládnout a vejít se do rozpočtu. Mimo to ale také samozřejmě pátrám po svatebních trendech a novinkách v sekci dekorace. Jako každá budoucí nevěsta chci, aby to bylo nejkrásnější…

Finální výsledek pravděpodobně nebude vypadat jako na fotkách na Pinterestu, ale snaha se cení a inspirace není nikdy dost! 🙂

Závěsné květiny

Samet

Geometrické tvary

Květiny v květináčích

Černé akcenty

Neonové nápisy

Industriální prostory

Měděná barva

Co vy na to? Líbí?

Mohlo by se vám také líbit:

3 komentáře

  1. plně Tě chápu. Já byla požádána 24.1. a 29.1. jsme měli potvrzenou rezervaci našeho místa. A trvalo to tak “dlouho” jen proto že tam byl víkend. A to budeme mít svatbu až příští rok v dubnu. Můj muž se asi do té doby ze mě zblázní.

  2. Ahojky , samozřejmě že tě chápeme . Je to nejkrásnější období kazde nevěsty a přípravy jsou úžasná záležitost . Já ještě čekám na „ten“prstýnek a snad se dockam , ale pár příprav a svateb jsem už měla čest absolvovat . A bylo to boží . Inspiraci neni nikdy dost , držím palce při plánování .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *